Jsme malá rodinná firma, která dbá na vstřícné vztahy s našimi zákazníky. Náš hlavní produkt, masivní kovové postele stabilní konstrukce, přizpůsobené na míru jakýmkoli přáním, elegantně vklouznou do vašeho intimního zázemí, aby vytvořily dojem pohodového zákoutí.

Naše zboží je luxusní, protože je jedinečné a poctivé

Pro zpracování zakázky pečlivě volíme nezávadné materiály, ať již jde o kovové či dřevěné součásti. Proto vám můžeme poskytnout doživotní záruku na mechanické vlastnosti výrobku. Každý vyrobený kus je originál. Je profesionálním výsledkem využití tradičních kovářských technik. Povrchy upravujeme prověřenými a trvanlivými kovářskými barvami, práškovými vypalovacími barvami (komaxitem), nebo včelím voskem.

Dopravu a montáž získáte zdarma

Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě, proto vám zcela zdarma objednané postele dovezeme a na místě smontujeme.

Řekněte si o výrobek, jaký přesně chcete

Máte vlastní námět, představu o vzhledu postele nebo kování? Připojte poznámku k poptávce a určitě najdeme společnou řeč, jak výrobek k vaší naprosté spokojenosti realizovat.

Postel nepotřebujete? Přesvědčte se, že toho umíme mnohem víc!

I když jsou naší doménou exkluzivní kované postele, dokážeme vyrobit prakticky vše, co k tradiční ruční kovářské výrobě patří. Realizujeme interiérové i exteriérové kované výrobky, jako jsou vstupní brány, kování dveří, zábradlí či ozdobné svícny a krbové doplňky.

Vaše spokojenost je naše spokojenost

Své práce a dobrého jména si velice ceníme. Proto nabízíme jen zaručeně kvalitní výrobky a služby. Největší odměnou za naše úsilí je spokojený zákazník. Staňte se jím i vy. Napište si o nezávaznou kalkulaci zakázky. Naše dveře jsou pro vás vždy otevřeny.

Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě, proto Vám nabízíme možnost si objednat k posteli i matrace a rošty. Vše Vám zdarma přivezeme a na místě smontujeme.

Kontakt:

Mahovský Radek
tel.: 732 827 242
tel.: 547 238 610
kovart(zavináč)seznam.cz
Facebook